Teknoloji

Apple’dan iki yeni Vision Pro modeli daha: Birinin fiyatı yüzünüzü güldürebilir

Apple’ın Vision Pro kulaklığı, 5 Haziran’daki WWDC 2023 etkinliğindeki tanıtımından itibaren O zamandan beri çok tartışılan bir bahis haline geldi. Cihazı kullanabilecek kadar şanslı olanlar, rakipsiz olduğunu iddia ediyor. Bununla birlikte, 3.499 $ gibi inanılmaz derecede yüksek bir fiyat etiketi de taşıyor.

Yine de, nakit sıkıntısı çeken Apple hayranları için yeterince haberimiz var. Söylenenlere göre, şirket zaten iki yeni Vision modeli üzerinde çalışıyor. Birincisi, muhtemelen bir M3 işlemci ve daha da yüksek bir fiyat etiketi ile gelecek olan ikinci nesil Vision Pro. BEN İkincisinin daha ucuz bir model olduğu iddia ediliyor.Apple gerçekten bu pazarı fethetmek istiyorsa, kesinlikle ihtiyacı olan şey bu olabilir.

Bu detaylar ünlü Apple sızıntı kaynağı ve Bloomberg muhabiri. Mark Gürman Dan gelir. Ama fiyat konusunda bir bilgi yok. Vision Pro’nun şaşırtıcı fiyatı göz önüne alındığında, daha ucuz bir Apple Vision kulaklığın büyük beğeni toplayacağını söylemek yanlış olmaz. Ama ucuz deyince ne kadar ucuz olduğunu görmek lazım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu