Haber

Nurgül Yeşilçay Hayvan Beslediği İçin Tepki Gösteren Komşularına Açıldı Gözlerini Kapattı!

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabıyla dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medyayı etkin kullanan oyuncular arasında yer alan Yeşilçay’ın 2.6 milyon takipçisi bulunuyor. Hikayeler bölümünde yaptığı paylaşımla yaşadığı sitede görenleri etkisi altına alan Nurgül Yeşilçay’ın sözleri görenleri kızdırdı. birlikte görelim ?

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medyayı en etkin kullanan isimler arasında yer alıyor. Popüler ismin 2.6 milyon takipçisi bulunuyor.

www.turktime.com

Son olarak “Son Nefesime Kadar” dizisinde izlediğimiz 46 yaşındaki Yeşilçay, yaşadığı sitede komşularıyla bir çok olay yaşadı.

Sitede sokak kedilerini beslediği için bunu yapmaması gerektiğini söyleyen ve sosyal medyadan muhalif komşularına yansımasını gösteren Yeşilçay’a takipçilerinden takviye geldi.

Yeşilçay, komşularının buna itiraz etme şeklinin “kedilerin miyavlaması” olduğunu söyleyerek onları görevine aldı. “‘Beslemeyelim’! Miyavlıyorlardı. Bravo, bilirsiniz, kediler miyavlıyor”

“Yaşadığım ‘seçkin’ site artık kedilerle çevrili. Onları beslemeyelim! Miyavlıyorlar. Bravo, hani kediler miyav, köpekler ne yapıyor, evet havlıyor, kargalar gaklıyor.”

Sadece kendi çocuğunu, kedisini ve köpeğini (o köpek parayla alınmalı) seven ve geri kalan her şey yok olsun diyenlere, birlik bilincinin ne olduğunu bilmeyenlere tüm kalbimle sevgiler diliyorum. Bu ortadaki spoiler ile ilgili değil, kedilerin yanı sıra martıları ve kargaları da besliyorum.’

Yeşilçay, paylaşımında sadece parayla satın aldığı hayvanları seven ve geri kalan canlıları hiçe sayan insanlardan söz etti.

Bu olay ve Nurgül Yeşilçay’ın tavrı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu