Haber

Trabzonspor Basel maçı ertelendi mi? TS Basel maçı ertelenecek mi, ne zaman oynanacak?

Trabzonspor Basel maçı ertelendi mi? UEFA yetkilileriyle görüşme gerçekleştiren Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu, Basel ile oynayacakları UEFA Konferans ligi play-off maçının ertelenmeyeceğini belirtti. Peki Trabzonspor Basel maçı ertelendi mi? TS Basel maçı ertelenecek mi, ne zaman oynanacak? Detaylar burada…

TRABZONSPOR BASEL MAÇI ERTELENDİ Mİ?

Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu, Türkiye’yi vuran depremin ardından UEFA Konferans Ligi play-off turunda 16 Şubat Perşembe günü İsviçre’nin Basel takımıyla oynanacak ilk maç için UEFA ile görüştüklerini açıkladı. Ağaoğlu, “Zihinsel olarak siz de durumu biliyorsunuz.” Fiziki şartlarda bir sorun olmazsa UEFA maçı oynar dedik. Yarın bu maçın hazırlıklarına başlayacağız.” söz konusu.

“BİZİM İŞİMİZ MAÇIN OYNANACAĞI”

Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada, “‘Aklen de durumu biliyorsunuz.’ Fizik şartlarda bir sorun olmazsa UEFA maçı oynar dedik bu maçın hazırlıklarına yarın başlayacağız sözlerini kullandı.

AKADEMİDE

Trabzonspor Kulübü’nün takım otobüsü, deprem bölgesinden 40 depremzedeyi Trabzon’a getiriyor. Malatya’dan bu akşam hareket edecek otobüsle Trabzon’a gelecek depremzedeler kentte uygun yerlere yerleştirilecek. Trabzonspor Kulübü ayrıca 25’i kız, 30’u erkek olmak üzere 55 depremzedeyi Trabzonspor Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi ve Özkan Sümer Futbol Akademisi’nde ağırlayacak.

cubukajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu