Teknoloji

EA Sports FC 24 Oyuncu Reytingleri Açıklandı: En İyi 24 Oyuncu Arasında Kimler Var?

Oyuncular, özellikle de futbol tutkunları, gözleri EA Games cephesine çevrilmiş halde EA Sports FC 24’ün çıkmasını sabırsızlıkla bekliyor. FIFA serisine veda ettikten sonra bizlere farklı yenilikler sunmayı vaat eden EA Sports FC 24’ün oyuncu reytingleri de belli oldu. Gelin oyunun en iyi 24 futbolcusuna bir göz atalım.

FIFA markasına tamamen veda etmeye hazırlanırken EA Games, bundan sonra EA Sports FC markasıyla yoluna devam edecek.

FIFA ile isim hakkı anlaşmalarının sona ermesi ve EA’in haberine göre FIFA, anlaşmayı yenilemek için çok fazla para talep etmesi nedeniyle, şirket bundan sonra futbol oyunu markalarına EA Sports FC adı altında devam edeceğini duyurdu. . Yeni seriyle tanışmamıza çok az zaman kaldı.

Merakla beklenen EA Sports FC 24’ün en çok merak edilen yönlerinden biri olan futbolcu reytingleri de açıklandı.

EA, Ultimate Team’de oyuncu reytinglerini belirlerken nelere dikkat edildiğini de açıkladı.

Alınan bilgiye göre, tüm futbolcuların reytingleri belirlenirken sporcuların gerçek hayatta mücadele ettiği ligler, mücadele ettikleri oyuncular ve bireysel performansları dikkate alındı. Ayrıca reytingler erkek ve kadın takımlarının bağımsız olarak oynayacağı diğer modlarla da dengelenecek.

EA Sports FC 24’te futbolcuların oyun tarzını belirleyecek tek şey reytingler olmayacak.

Açıklamaya göre Opta’nın optimize ettiği PlayTest özelliği sayesinde oyuncular, futbolcuların reytinglerine bakılmaksızın kendi oyun tarzlarını ve bireysel becerilerini sahaya getirme olanağına sahip olacak. Böylece bölgede çok daha çeşitli bir oyun imkanı ortaya çıkacak.

Peki heyecanla beklediğimiz EA Sports FC 24 ne zaman çıkacak?

Oyun, 22 Eylül’de erken erişime girecek ve 29 Eylül’de yayınlanacak. EA Sports FC, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak.

sarioglan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu