Teknoloji

Xbox Sunumunda Birinci Taraf Oyunlar için CGI Fragmanı Olmayacak

 
11 Haziran 2023 tarihinde saat 20:00’de Microsoft tarafından gerçekleştirilecek olan Xbox sunumu için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu bağlamda Twitter’da Microsoft Xbox Oyun Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aaron Greenberg, sunum sırasında birinci taraf oyunları pazarlamak için kullanılan CGI fragmanlarının olmayacağını duyurdu.
 
Birinci taraf oyunlarda CGI fragmanları yer almayacak
 
 
 
Bildiğiniz üzere CGI fragmanları oyundaki sahnelerden bağımsız olarak sinematik animasyonlar ve görseller içermektedir. Yani bu görseller tamamen pazarlama amaçlı görünmektedir ve burada gösterilen gerçekçi içerik oyuna dahil değildir. Greenberg tarafından açıklandığı üzere Xbox sunumu sırasında bu görüntülerin birinci taraf oyunlarda kullanılmayacağı doğrulandı. Yani oyun içi oynanış ve oyun içi sinematik görseller görmemiz bekleniyor.
 
Xbox Games sunumu 11 Haziran’da yapılacak ve bu sunumun hemen ardından Starfield Direct etkinliği gerçekleşecek. Greenberg, 12 ay kuralının kaldırıldığını da doğruladı. 12 ay kuralı, sunumda gösterilen oyunların bir yıl içinde yayınlanacağı anlamına geliyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu